EZW | Akademia Gospel dla Dzieci – 2 koncerty. Zapraszamy!
19597
single,single-post,postid-19597,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Akademia Gospel dla Dzieci – 2 koncerty. Zapraszamy!

Akademia Gospel dla Dzieci zaprasza na... (4)

27 kwi Akademia Gospel dla Dzieci – 2 koncerty. Zapraszamy!

Przed nami 2 wspaniałe wydarzenie w „Akademii Gospel dla Dzieci”. Zapraszamy!
Dziecięcy chór Akademii Gospel zaprezentuje owoce swojej pracy  podczas trwania projektu w tym semestrze! 30 maja br. o godzinie 17:00 w Szkole DANIEL oraz 10 czerwca br. o godzinie 11:30 w kościele dolnym św. Tomasza Apostoła.
Już się nie możemy doczekać, co tym razem mali artyści zaśpiewają pod czujnym i profesjonalnym okiem (i uchem;) prowdzącej – Moniki Wydrzyńskiej – chórzystki w zespole TGD i solistki m.in. Linii Nocnej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na oba koncerty!
Zaprośmy nie tylko rodziców, ale również rodzeństwo, dziadków i społeczność Ursynowa.

Bardzo cieszymy się, że dzięki dofinansowaniu z m.st. Warszawa (dzielnica Urysnów) możemy realizować projekt edukacji muzycznej „Akademia Gospel z Wartościami”.