10 czerwca – koncert Akademii Gospel na Ursynowie. Zapraszamy!

Akademia Gospel śpiewa na Ursynowie. Koncert 10 czerwca w kościele św. Tomasza Apostoła

Dwoma koncertami zakończy się kolejna edycja projektu „Akademia Gospel dla Dzieci” na Ursynowie.  Dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia od stycznia do czerwca uczestniczą w środowych zajęciach Akademii Gospel.
Pierwszy koncert odbył się 30 maja z okazji Dnia Dziecka w Centrum Edukacji DANIEL.  Dzieci zaśpiewały piosenki „Kto chodzi po wodzie (Jezus)”, „Sing the song of Love”, „Niewiele mam (Amen)”, „Cumbaya”, „Nigdy nie będę się bał”, „Hej Jezu królem ty”.

– Podczas tej edycji skupiliśmy  się na nauce śpiewania na głosy, miksowania głosów w grupie. Dzieci miały również wyznaczane wokalne ćwiczenia indywidualne – mówi Monika Wydrzyńska, prowadząca projekt, nauczycielka rytmiki, dykcji, wokalistka Linii Nocnej i chórzystka zespołu TGD.

Przez szesnaście tygodni w tym semestrze dzieci  w dwóch grupach wiekowych uczyły się piosenek gospelowych, aby wystąpić podczas finałowych koncertów przed szeroką publicznością.

Drugi koncert odbędzie się 10 czerwca br. w kościele dolnym św. Tomasza Apostoła na Ursynowie (po mszy świętej dziecięcej). Serdecznie zapraszamy całe Rodziny!
Organizatorem projektu jest Fundacja „Edukacja z Wartościami”. Projekt jest dofinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa.

Świat u Stóp – projekt w szkołach w Polsce

Małgosia i Darek Waszkiewicz prowadzący 3,5 miesięczny ogólnopolski projekt profilkatyczno-motywacyjny „Świat u Stóp” dotrą do ponad 5 tys. dzieci i młodzieży w 50 placówkach w całej Polsce. Ich przesłanie to zachęta do lepszego i świadomego życia, do wdzięczności i podejmowania dobrych decyzji. Niepełnosprawność nie odbiera im radości życia! Organizator: Fundacja Edukacja z Wartościami