O tym, jak żyć wartościami – mówią Paneliści I Konferencji Wiary z ks. Hockenem

Pierwsza Konferencji Wiary z ks. dr. Peerem Hockenem pt. „Radość Ewangelii” odbywała się 27.09.2014 r. na warszawskim Ursynowie. Fundacja „Edukacja z Wartościami” zaprosiła znane osoby do dwóch paneli dyskusyjnych. Mówili oni o życiu wartościami na co dzień i o tym, jak zmieniać rzeczywistość wokół nas.

W pierwszym panelu udział wzięli: ks. Antoni Wita, FDP, Prowincjał Zgromadzenia Zakonnego Księży Orionistów, Stanisława Iżyk- Dekowska – Dyrektor Alpha Polska, Michał Wolski z Fundacji 24/7, Aneta Mach z Akademickiej Wspólnoty Woda Życia.

W drugim panelu dyskusyjnym usłyszeliśmy świadectwa postaw z wartościami w swoich miejscach pracy od Pawła Biedziaka (rzecznik NIKu), Pawła Bochniarza (dyrektor PwC) oraz Jacka Konickiego (starszy aspirant w Policji).

Cykl Konferencje Wiary odbywa się za zgodą ks. kardynała Kazimierza Nycza, ks. kardynała Stanisława Dziwisza oraz bp. Grzegorza Rysia. Patronem jest Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Warszawskiej.
Partnerami wydarzeń są: EnChristo, Akademicka Wspólnota Ewangelizacyjna Woda Życia, Fundacja 24/7, Fundacja „Edukacja z Wartościami”. Patronat medialny objęli: Katolicka Agencja Informacyjna, Gość Niedzielny, Radio Warszawa, Miłujcie Się!, Opoka, deon.pl, wiara.pl.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin