Konferencja „Biznes z Wartościami. Wartości do biznesu” 17.04.2015 r.

W Fundacji „Edukacja z Wartościami” oraz Instytucie Przywództwa, przy wsparciu Pana Krzysztofa Jędrzejewskiego i Pani Poseł Joanny Fabisiak zrodziła się idea organizowania wydarzeń służących szerzeniu wartości w życiu codziennym, wszędzie tam, gdzie pracujemy czy mieszkamy. W ramach tej inicjatywy pragniemy organizować dwukrotnie w ciągu roku konferencje w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.
Do udziału  w spotkaniach zaproszeni zostali ludzie zasłużeni dla polskiego biznesu, sportowcy, artyści, prawnicy, sędziowie, osoby ze świata mediów. Inicjatywa otrzymała nazwę „Ludzie z Wartościami”. Jej celem jest pokazanie, że wartości chrześcijańskie nie ograniczają działalności gospodarczej czy społecznej, ale są jej fundamentem, na którym można łatwiej podejmować właściwe decyzje.

Konferencja „Ludzie z Wartościami”, która odbędzie się 17 kwietnia 2015 r. w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej,  skierowana będzie do ludzi zasłużonych dla polskiego biznesu, którzy nieugięcie kierują się zasadami. Będziemy starali się wspólnie odpowiedzieć na pytania, jak żyć odpowiedzialnie i uczciwie na co dzień oraz jak prowadzić biznes oparty na szacunku i wzajemnym zaufaniu.

Udział potwierdzili m.in.
Nowy obrazPremier Prof. Jerzy Buzek,
Nowy obrazProf. Andrzej Blikle,
Nowy obraz Krzysztof Jędrzejewski,
Nowy obrazRoman Kluska,
Nowy obrazdr Piotr Gąsiorowski,
Nowy obrazdr Sławomir Janiszewski.
Obecnie ustalamy dokładny program konferencji.

Z satysfakcją informujemy, że odbyło się już jedno wydarzenie gromadzące „Ludzi wartości”. Była to konferencja edukacyjna „Wartości do Szkoły! Szkoła  z Wartościami” zorganizowana 19 kwietnia 2013 roku.   Zapraszamy do obejrzenia relacji: www.edukacjazwartosciami.pl/filmy.

Paulina Trzcińska
Koordynator Konferencji „Biznes z Wartościami. Wartości do Biznesu”
tel. 508-058-480
e-mail: fundacja@ezw.edu.pl