Akademia Gospel dla dzieci – na Ursynowie

 „Akademia Gospel dla dzieci” – ruszy już od lutego 2015 rok! Zajęcia będą odbywały się w Klubie 29 i w Szkole Daniel. Poprowadzi je Monika Wydrzyńska, chórzystka TGD  i wokalistka zespołu Mini Manu. Owocem Akademii będą dwa koncerty, które odbędą się maju lub czerwcu na Ursynowie.

– Zależy nam, by dzieci  śpiewały piosenki gospel, tworzyły aranżacje i również miały w tym zabawę. Dzięki temu spędzą miło czas, nawiążą przyjaźnie między sobą i będą mogły wspólnie uczyć się śpiewać, tak by potem wystąpić przed publicznością. Takie doświadczenie dla każdego dziecka i rodzica będzie powodem do dumy i radości. Co więcej, wzmocni w dzieciach pragnienie dobrego postępowania, właściwego spędzania czasu i ujawni ich talenty. Co ważne, zajęcia w projekcie „Akademia Gospel dla Dzieci” wzmocnią zgodne z ideą Fundacji założenia – o rozwoju muzycznym w duchu wartości – mówi Jacek Weigl, Prezes Fundacji „Edukacja z Wartościami”.

W ramach „Akademia Gospel dla Dzieci” będą prowadzone zajęcia raz w tygodniu, dla dwóch grup wiekowych (5-9 i 9-13 lat).

Kim jest Prowadząca zajęcia?
Monika Wydrzyńska – siedlczanka, ukończyła szkole I i II stopnia w klasie fletu poprzecznego równocześnie ciągle rozwijając swój warsztat wokalny pod okiem znanych pedagogów i śpiewając w dziecięcych zespołach chrześcijańskich. W 2004r. z zespołem „Światełko” wystąpiła dla Jana Pawła II w Rzymie. Laureatka wokalnych i fletowych festiwali ogólnopolskich. Obecnie studentka Uniwersytetu Warszawskiego, chórzystka zespołu TGD i wokalistka zespołu Mimi Manu. Na co dzień pracuje w warszawskich przedszkolach ucząc dzieci rytmiki oraz prowadząc zajęcia z emisji głosu dla dzieci w wieku szkolnym.

Projekt „Akademia Gospel” realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu dzielnicy Urzędu URSYNÓW m.st. Warszawy.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin