Pomysł na wsparcie Fundacji – ziemia w Starych Babicach

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Drodzy Przyjaciele!

9 czerwca br. kupiliśmy budynek przy ul. Nowoursynowskiej 154A w Warszawie. Przeniesiemy tam Chrześcijańskie Przedszkole i Szkołę „Daniel”. Będzie to modelowa placówka Centrum Edukacji z Wartościami kształcąca nowe pokolenie od żłobka po gimnazjum! Potrzebujemy uzbierać znaczną sumę pieniędzy, aby wyremontować budynek  i przystosować do potrzeb edukacyjnych.

Możesz nam pomóc przekazując darowiznę na ten cel.

WSPARCIE FIRMY:
– możesz zasponsorować salkę terapeutyczną, muzyczną, informatyczną itp.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_text_separator title=”Pomysł na wsparcie” title_align=”separator_align_center” border=”no”][vc_column_text]Fundacja „Edukacja z Wartościami” i Stowarzyszenie Edukacjne Integracja mają 3 działki położone w Starych Babicach, niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Otrzymaliśmy tę ziemię od naszych Dobroczyńców.
Działki o powierzchniach: 600 mkw., 700 mkw. do 800 mkw. przystosowane są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Na działce można postawić duży dom albo kilka domków w zabudowie szeregowej (obrazuje to przykładowa wizualizacja obok).
Na sąsiednich działkach rozwija się infastruktura domków jednorodzinnych.

Działka 600 m2
Działka 800 m2
Działka 600 i 700 razem – pod cały bliźniak lub segmenty

[/vc_column_text][vc_text_separator title=”Działki w Starych Babicach blisko Kampinosu” title_align=”separator_align_center” border=”no”][vc_single_image image=”17684″ alignment=”center” border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”medium”][vc_text_separator title=”3 działki – pod zabudowę jednorodzinną” title_align=”separator_align_center” border=”no”][vc_single_image image=”17683″ alignment=”center” border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”medium”][vc_column_text]Bardzo nam zależy na spieniężeniu tych działek, aby przeznaczyć środki na remont, wyposażenie i funkcjonowanie Centrum Edukacji z Wartościami.
Prosimy o rozważenie zakupu tych działek.

Kontakt ws. działek: fundacja@ezw.edu.pl[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Fotorelacja po konferencji w Sejmie RP

Konferencja „Biznes z Wartościami. Etyka a Praktyka” odbyła się 27 kwietnia 2017 r. w Sejmie RP, w Sali Kolumnowej. Wybitni biznesmeni zaproszeni na konferencji opowiadali jakimi wartościami kierują się w biznesie i na co dzień. Bardzo inspirujące spotkanie!

Czytaj więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin