Zajęcia Akademii Gospel dla Dzieci – już od września!

 Dzieci w chórze, śpiewają i… wzruszają. Po raz kolejny zobaczymy je na scenach ursynowskich kościołów i szkół. Przedstawią piosenki i kolędy wypracowane podczas 12 warsztatów „Akademii Gospel”. Zapraszamy!

Fundacja „Edukacja z Wartościami” widząc wielkie zainteresowanie pierwszą edycją warsztatów, przygotowała kontynuację „Akademii Gospel” dla ok. 35-40 dzieci z Ursynowa. Przewidzieliśmy dwie grupy wiekowe (5-9 i 9-13 lat). Zajęcia będą odbywały się w środowe popołudnia w Chrześcijańskim Przedszkolu „Daniel” (ul. Dereniowa 52/54) i w Klubie29 (ul. Lachmana 5). Pierwsze zajęcia rozpoczną się 16 września.

Prowadząca – Monika Wydrzyńska na co dzień pracuje z dziećmi, prowadząc lekcje rytmiki i emisji głosu; jest chórzystką zespołu TGD i wokalistką zespołu Mini Manu.

– Zależy nam, by dzieci podczas warsztatów rozwijały swoje talenty i miały w tym zabawę. Mogą miło spędzić czas, nawiązać przyjaźnie, a potem razem wystąpić przed publicznością. Takie doświadczenie dla każdego dziecka i rodzica będzie powodem do dumy i radości. Co więcej, wzmocni w dzieciach pragnienie rozwijania potencjału muzycznego – przekonuje koordynator projektu z Fundacji „Edukacja z Wartościami”.

Zapraszamy do ZAPISÓW dzieci od 3 do 14 r.ż., którą chcą uczyć się śpiewać: gospel@ezw.edu.pl
Więcej informacji na: www.daniel.edu.pl, www.ezw.edu.pl

Projekt „Akademia Gospel” obywa się dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu dzielnicy Urzędu Ursynów m.st. Warszawy.

ULOTKA_akadamia-gospel

Święci.film

Powstaje animowany serial dla dzieci „Wszyscy Święci”. Zapraszamy do współtworzenia tego dzieła: www.swieci.film. Te historie świętych prawdziwie zainspirują dzieci!

Czytaj więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin