Cegiełka: 11 łazienek do Centrum „Daniel”

Mamy prośbę. Czy pomożesz  w sfinansowaniu łazienek w Centrum Edukacyjnym “Daniel”?
W nowym budynku, w części edukacyjnej znajduje się 11 łazienek (5 – dla dzieci i 6 – dla dorosłych). Prosimy Cię o wsparcie dla naszych dzieciaków.Jak będą wyglądały łazienki w Centrum Edukacyjnym „Daniel”?
Na podłodze będzie szary gres, białe płytki na ścianach, nowe sedesy, umywalki, oświetlenie, ozdobne sufity, lustro, drzwi nowe włączniki.

Szacujemy, że każda łazienka kosztuje 18 tys. zł.

Dlatego prosimy Cię o tę cegiełkę.
Doceniamy Twoje zaangażowanie. Pragniemy zamieścić Twoje dane – imię i nazwisko albo nazwę firmy na tablicy informacyjnej o Darczyńcach Centrum Edukacyjnego „Daniel” oraz na stronie internetowej Fundacji „Edukacji z Wartościami” w zakładce WSPIERAJĄ NAS.

Bardzo jesteśmy wdzięczni za przekazanie daru, który przybliża nas do otwarcia budynku służącego dzieciom i młodzieży, w którym możemy kształcić pokolenia w oparciu o wartości chrześcijańskie.

FUNDACJA „Edukacja z Wartościami”
ul. Łukaszczyka 32 02-781 Warszawa
konto złotówkowe mBank: 59 1140 1977 0000 3309 6000