Najlepszy polski rozgrywający w Danielu

Dzisiaj do dzieci z Przedszkola i Szkoły DANIEL zawitał niesamowity sportowiec – Pan Paweł Zagumny siatkarz rozgrywający, mistrz świata (2006), mistrz Europy (2014). Pan Paweł opowiedział, czym jest dla niego siatkówka  jako sport drużynowy 🙂 i jak wielką wartość ma każdy sport dla naszego rozwoju, kondycji i samopoczucia!

Zagumny of Poland setssiatkarz_PZ_Daniel (1)

Dzieci były bardzo ciekawe i zadawały wiele pytań np.  dlaczego wybrał ten sport, którego trenera lubi najbardziej, a którego kolegę  z boiska siatkarskiego, jaki mecz był najfajniejszy, a jaki najtrudniejszy. Spotkanie zakończyło się rozdawaniem autografów.

siatkarz_Paweł Zagumny, Paulina Trzcińska, dzieci, Fundacja Edukacja z Wartościami

Fundacja Edukacja z Wartościami zaprosiła Pana Pawła Zagumnego do udziału w Konferencji, którą organizuje w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej na jesieni tego roku.

Fundacja Edukacja z Wartościami

Cudownych wakacji!

Edukacja z Wartościami – dziękuje za ten rok szkolny! Życzymy bezpiecznych wakacji wszystkim Uczniom, ich Rodzicom oraz Kadrze. Do zobaczenia 2 września! 🙂