Gospelowe koncerty na Ursynowie

Koncerty muzyki z wartościami na Ursynowie!

Na zakończenie projektu „Akademia Gospel dla dzieci” prowadzonego przez Fundację „Edukacja z Wartościami” odbyły się 2 koncerty: 1 i 12 czerwca. Chór dziecięcy wykonał koncert w kościele dolnym naszej parafii. Wielka energia i radość biła ze sceny, a rodzice, dziadkowie, rodziny dzieci oraz parafianie oklaskiwali głośno młodych artystów.

Dzieci pod kierunkiem Pani Moniki Wydrzyńskiej, zaśpiewały piosenki m.in. „Wolność jedno ma imię”, „Niepojęta łaska”, „Nasz Bóg jest wielki”, „Święty, święty”, „Nie ma za trudnych sprawy” oraz kolejną piosenkę gospelową z Afryki.

– Te piosenki podnoszą nas na duchu, mają charakter budujący wiarę i wychwalający Pana Boga. Cieszymy się, że dzieci ćwiczą z profesjonalnymi muzykami, a ich występy koncertowe tak bardzo wzruszają i dotykają naszych serc. – mówi Jacek Weigl, Prezes Fundacji „Edukacja z Wartościami” prowadzącej Chrześcijańskie Przedszkole i Szkołę DANIEL na Ursynowie.

Projekt „Akademia Gospel dla Dzieci” jest współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów.

Koncert z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca 2016r. przy ul. Nowoursynowskiej 154A

Ak_Gospel_NU154A_Ursynow_edukacja z wartosciami (3) Ak_Gospel_NU154A_Ursynow_edukacja z wartosciami (5) Ak_Gospel_NU154A_Ursynow_edukacja z wartosciami (8)

Koncert 12 czeerwca 2016 r. w kościele dolnym parafii św. Tomasza Apostoła

160612_Akademia_gospel (1) 160612_Akademia_gospel (7) 160612_Akademia_gospel (10)

Od września 2016 roku zapraszamy do udziału w warsztatach kolejne dzieci z Ursynowa! Warsztaty odbywają się w środowe popołudnia przy ul. Nowoursynowskiej 154A.

Zapisy na: gospel@ezw.edu.pl

 

Dziecięca Akademia Gospel śpiewa na Ursynowie

Dwoma koncertami zakończyła się kolejna edycja projektu „Akademia Gospel dla Dzieci” na Ursynowie. Ponad 25 dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia od lutego do czerwca uczestniczyło w środowych zajęciach Akademii Gospel, które odbywały się w Centrum Edukacji DANIEL przy ul. Nowoursynowskiej.

Czytaj więcej

Fotorelacja po konferencji w Sejmie RP

Konferencja „Biznes z Wartościami. Etyka a Praktyka” odbyła się 27 kwietnia 2017 r. w Sejmie RP, w Sali Kolumnowej. Wybitni biznesmeni zaproszeni na konferencji opowiadali jakimi wartościami kierują się w biznesie i na co dzień. Bardzo inspirujące spotkanie!

Czytaj więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin