Konferencja Think Big – fotorelacja

Pomyśl szerzej o swoim biznesie!

’…nie ograniczaj swojego myślenia, otaczaj się wyzwaniami, pomyśl –  ile rozwiązań jest w danym problemie?'

Podczas konferencji szkoleniowej „Think Big – jak zbudować duży biznes” zgromadzeni przedsiębiorcy z całej Polski mogli usłyszeć wspaniałych historii biznesmenów, którzy są liderami rynku w swoich branżach, kochają to, co robią i żyją wartościami. Wydarzenie biznesowo-networkingowe zorganizowała Fundacja Edukacja z Wartościami we współpracy z firmą Strategie-Rozwoju.
Konferencja odbyła się 18 czerwca  br. w Centrum Edukacji z Wartościami DANIEL na Ursynowie w Warszawie. Na konferencję przyjechali goście z całej Polski.

– Cieszymy, że takie wydarzenia pogłębiające myślenie o prowadzeniu swojego biznesu mogą odbywać się w  miejscu, w którym chcemy kształcić dzieci. To misja Fundacji, aby inspirować całe pokolenia do życia z wartościami na co dzień.  Konferencja była przestrzenią wykładów i networkingu. Dziękujemy Oli Ekmanowi, który przyjechał do nas specjalnie ze Szwecji, aby podzielić się z nami sekretami dotyczącymi trendów w biznesie oraz wprowadzania spółek na giełdę. – mówi  Paulina Trzcińska, koordynator konferencji z Fundacji Edukacja z Wartościami.

Wielu znakomitych mówców wygłosiło swoje prelekcje (pełny program widoczny na pierwszym zdjęciu), po nich odbył się panel dyskusyjny polityczno-biznesowy oraz na deser – wspaniały koncert zespołu New Life’M. 
Dziękujemy, że mogliśmy poznać się podczas konferencji.

Nagrania z konferencji
Nagrania będą dostępne prawdopodobnie pod koniec wakacji na stronie firmy Strategie-rozwoju.pl
Kontakt ws. nagrań: biuro@strategie-rozwoju.pl  lub pod numerem telefonu: 509-758-526

Możesz wesprzeć Fundację:
Fundacja Edukacja z Wartościami w tytule „darowizna”
mBank: 59 1140 1977 0000 3309 6000 1001

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin