Akademia Gospel dla Dzieci – 2 koncerty

Akademia Gospel dla Dzieci – projekt realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków dzielnicy Ursynów zakończył się dwoma wspaniałymi gospelowo-świątecznymi koncertami dzieci – 18 grudnia br. w kościele św. Tomasza Apostoła i 19 grudnia br. w Centrum Edukacji DANIEL przy ul. Nowoursynowskiej 154A.
Dzieci zaśpiewały takie piosenki jak: „Wiara czyni cuda”, „Mario, czy już wiesz” oraz po angielsku „Super wonderful God”.

Dziękujemy Monice Wydrzyńskiej za prowadzenie warsztatów i koncertów!

„Akademia Gospel dla Dzieci” – nagranie z koncertu z 18 grudnia 2016 roku z kościoła św. Tomasza Apostoła.

Sport z Wartościami – Trzymam się prosto!

Na 2017 rok Fundacja „Edukacja z Wartościami” przygotowała projekt poprawy wad postawy oraz wyrabiania nawyku prawidłowej postawy przez korektywę, piłkę siatkową i elementy tańca. Projekt zatytułowany został „Trzymam się prosto – Sport z Wartościami” i obejmuje swoim zasięgiem dzieci i młodzież w Suwałkach, Markach oraz w Warszawie.