Akademia Filmowa z Wartościami

Serdecznie zapraszamy młodzież Ursynowa do udziału w Akademii Filmowej z Wartościami!
Łap rzeczywistość – okiem kamery!

W tym semestrze odbędą się 24 warsztaty (po 1,5 godziny) –  w środy i piątki w budynku Fundacji „Edukacja z Wartościami”. Celem warsztatów będzie nagranie 2 filmików – reportażowego o Ursynowie oraz wywiadu z osobą zamieszkującą Ursynów.

Zajęcia prowadzi Pablo Montano.
Grupa liczy do maks. 15 osób. Zapraszamy do zapisów: fundacja@ezw.edu.pl

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Projekt jestwspółfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

Akademia Filmowa z Wartościami PLAKAT — NOWY

Konferencja Sport z Wartościami. Wartości do Sportu – w Sejmie RP

W Sejmie RP 27.10.2016 r. odbyła się konferencja Sport z Wartościami! W Sali Kolumnowej udział wzięli wspaniali sportowcy tacy jak: Otylia Jędrzejczak – mistrzyni olimpijska w pływaniu, Kinga Baranowska – wybitna himalaistka, Aleksandra Socha – szablistka-medalistka , Agnieszka Rylik – utytułowana kick-boxerka, Paweł Zagumny – mistrz w siatkówce, najlepszy rozgrywający świata, Krzysztof Hołowczyc – mistrz, kierowca rajdowy oraz Mariusz Siebert – świetny karateka, teraz trener i działacz społeczny. W panelu biznesmenów…

Czytaj więcej

Sport z Wartościami – Trzymam się prosto!

Na 2017 rok Fundacja „Edukacja z Wartościami” przygotowała projekt poprawy wad postawy oraz wyrabiania nawyku prawidłowej postawy przez korektywę, piłkę siatkową i elementy tańca. Projekt zatytułowany został „Trzymam się prosto – Sport z Wartościami” i obejmuje swoim zasięgiem dzieci i młodzież w Suwałkach, Markach oraz w Warszawie.

Czytaj więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin