Akademia Gospel dla Dzieci – koncerty w grudniu

Serdecznie zapraszamy na wielki finał kolejnej edycji „Akademii Gospel dla dzieci”. W grudniu 2017 r. odbędą się 2 koncerty 10 grudnia i 13 grudnia. W tej edycji udział wzięło ponad 20 dzieci. Usłyszymy wspaniałe wykonania piosenek świątecznych oraz kilka piosenek z repertuaru Mietka Szcześniaka. Koncert poprowadzi  Monika Wydrzyńska, chórzystka TGD.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Projekt „Akademia Gospel dla dzieci” jest współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów.

Serdecznie zapraszamy!

Akademia_gospel zaproszenie grudzien2017

Dziecięca Akademia Gospel śpiewa na Ursynowie

Dwoma koncertami zakończyła się kolejna edycja projektu „Akademia Gospel dla Dzieci” na Ursynowie. Ponad 25 dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia od lutego do czerwca uczestniczyło w środowych zajęciach Akademii Gospel, które odbywały się w Centrum Edukacji DANIEL przy ul. Nowoursynowskiej.