Akademia Gospel dla Dzieci – koncerty w grudniu

Serdecznie zapraszamy na wielki finał kolejnej edycji „Akademii Gospel dla dzieci”. W grudniu 2017 r. odbędą się 2 koncerty 10 grudnia i 13 grudnia. W tej edycji udział wzięło ponad 20 dzieci. Usłyszymy wspaniałe wykonania piosenek świątecznych oraz kilka piosenek z repertuaru Mietka Szcześniaka. Koncert poprowadzi  Monika Wydrzyńska, chórzystka TGD.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Projekt „Akademia Gospel dla dzieci” jest współfinansowany ze środków Urzędu Dzielnicy Ursynów.

Serdecznie zapraszamy!

Akademia_gospel zaproszenie grudzien2017

Świat u Stóp – projekt w szkołach w Polsce

Małgosia i Darek Waszkiewicz prowadzący 3,5 miesięczny ogólnopolski projekt profilkatyczno-motywacyjny „Świat u Stóp” dotrą do ponad 5 tys. dzieci i młodzieży w 50 placówkach w całej Polsce. Ich przesłanie to zachęta do lepszego i świadomego życia, do wdzięczności i podejmowania dobrych decyzji. Niepełnosprawność nie odbiera im radości życia! Organizator: Fundacja Edukacja z Wartościami