Rodzic liderem – konferencja

Serdecznie polecamy konferencję „Rodzic Liderem”, która odbędzie się 24 lutego 2018 roku.
Więcej informacji i zapisy: http://rodzicliderem.pl/

Rodzic_liderem_konferencja na www.ezw.edu

Od najmłodszych lat poszukujemy bohaterów. Szukamy wzorców, które kształtują nasze wyobrażenia o świecie i tym co ważne. Każde kolejne pokolenie ma swoich bohaterów: Winnetou, Pan Samochodzik, Tomek Wilmowski, Papa Smerf, Spiderman, Batman i tak dalej i tak dalej. Niestety z wiekiem odkrywamy, że to nieistniejące postacie i chcemy znaleźć swojego prawdziwego bohatera.
Będąc rodzicami, marzymy, aby po zachwycie nad komiksowymi postaciami, nasze dzieci spojrzały na nas jak na bohaterów, tych, których chcą naśladować i którym prawdziwie ufają, wpływowi których chcą się poddać. Tak samo jak my tego potrzebujemy, nasze dzieci również potrzebują zobaczyć w nas LIDERÓW!

Dlatego pierwszy raz w historii chcemy zaprosić rodziców na konferencję:

RODZIC LIDEREM!

W programie:

• John C. Maxwell (2016) – często dzieci nie mają wątpliwości co do miłości rodziców, jednak nie zawsze mają pewność, co do szacunku. Jak uruchomić potencjał naszych dzieci? Jak sprawić, żeby się rozwijały?
  • Brene Brown (2014) – co najbardziej chcesz przekazać twojemu dziecku? Co najbardziej chcesz mu podarować? Czy to jest rzeczywiście to, czego ono najbardziej potrzebuje? Brene Brown powie o najważniejszych, nieredukowalnych potrzebach naszych i naszych dzieci.
  • Joseph Grenny (2014) – wszyscy doświadczamy w relacji z naszymi dziećmi takich sytuacji, w których mamy sprzeczne opinie, emocje są silne, a temat jest bardzo ważny. Wiesz, jak sobie poradzić z takimi sytuacjami? Od tego zależy jakość relacji z dziećmi i to, czy będziesz dla nich liderem, którego chcą naśladować.
  • Marcus Buckingham (2007) – zamartwiamy się o dzieci gdy sobie z czymś nie radzą. Szukamy sposobów jak wzmocnić ich w tym co jest dla nich trudniejsze. Być może jednak jest inny sposób aby nasze dzieci osiągnęły ponadprzeciętność, mimo tego, że nie wszystko im wychodzi najlepiej.

Akademia Muzyczna – podsumowanie zdjęciowe

Projekt „Akademia Muzyczna z Wartościami” zakończył się dwoma koncertami 12 maja w kościele św. Tomasza Apostoła i 18 czerwca w Centrum Edukacji DANIEL. Dziękujemy wszystkim uczestnikom!
Projekt był współfinansowany ze środków m.st. Warszawy. Dziękujemy!