Gwiazdka z Wartościami – już 5901 zł tzn. 39 prezentów

Informacja z dnia: 3.12.2018 r.

Drodzy Przyjaciele Fundacji,

Kochani Dobroczyńcy!

Dzięki Waszej wielkiej hojności i otwartości, udało się zgromadzić już pieniądze na prezenty dla  39 dzieci niepełnosprawnych! Zebraliśmy kwotę 5901 zł (ponieważ przeznaczymy na każdy prezent 150 zł, to zobaczymy już 39 szczęśliwych dzieciaków).
DZIĘKUJEMY!!!

Dziękujemy wszystkim Dobroczyńcom:

Pani Monice, Panu Tadeuszowi, Darczyńcy z Drohiczyna, Panu Jarosławowi, Pani Małgosi, Panu Czesławowi, Pani Elżbiecie, Panu Janowi, Panu Rafałowi, Panu Wojciechowi, Panu Tomkowi, fimie ze Skierniewic, Panu Pawłowi, Panu Januszowi, Panu Bernardowi, Pani Oldze, Pani Monice, Pani Halince, Panu Dariuszowi, Panu Andrzejowi oraz Rodzicom uczniów ze szkoły DANIEL.

Jesteśmy szczególnie wzruszeni widząc te same osoby, które odpowiedziały na tę prośbę również w poprzednich edycjach „Gwiazdki”  😀
Bardzo Wam dziękujemy, bądźcie szczęśliwi i niech pomnaża się to DOBRO, które siejecie.

Pragniemy obdarować wszystkie 56 dzieci.
Mamy już prezenty dla 39 dzieci, zatem brakuje nam jeszcze dla 17, to jest pozostała kwota to: 2499 zł (jeszcze na 17 prezentów, ponieważ każdy prezent kosztuje 150 zł). Ogromnie liczymy na Wasze wsparcie i gest serca! 🙂

Gwiazdka z Wartościami 2018.plakat — kopia — kopia — kopia

Zbiórka trwa tylko do 6 grudnia 2018 r.
Prosimy o przekazanie w swoich miejscach pracy tej informacji.