NIE Z TEJ ZIEMI NA DZIEŃ DZIECKA

NOWY SINGIEL MAŁEGO TGD I ROKSANY WĘGIEL PROMUJĄCY SERIAL ANIMOWANY „NIE Z TEJ ZIEMI”

W tym ważnym dla wszystkich dzieci dniu mamy dla nich wyjątkowe muzyczne wydarzenie. Dziś, w DZIEŃ DZIECKA ukazał się singiel “Nie z tej ziemi” Małego TGD i Roksany Węgiel. Dodatkowo do serwisów streamingowych trafi tego dnia najnowszy album zespołu “Wyspa skarbów”. Płyta została nominowana do tegorocznego Fryderyka w kategorii “Muzyka Dziecięca i Rozrywkowa”.

Utwór „Nie z tej ziemi” zapowiada powstający właśnie polski serial animowany o tym samym tytule, tworzony przez Fundację Edukacja z Wartościami, a którego partnerem strategicznym jest RUCH S.A. i KGHM. Utwór opowiada o przeżyciach głównego bohatera filmu, który musi zmierzyć się z wieloma wyzwaniami stawianymi mu przez życie, jednocześnie odkrywając to, co w nim najważniejsze.

Dla Małego TGD to kolejny, naturalny krok w muzycznej przygodzie. Profesjonalny zespół dziecięcy wykonujący muzykę pop z ponadczasowym przesłaniem śpiewa o tematach aktualnych i ważnych dla młodego odbiorcy, takich jak poczucie własnej wartości, uzależnienie od smartfona czy relacje z rodzicami.

 

LINK DO KLIPU:
https://youtu.be/vaZ0cG5cDuY
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA, KOMENTOWANIA I UDOSTĘPNIANIA!!!

Wierzymy, że razem możemy stworzyć ten serial!

Ponadto zachęcamy do obserwowania naszych poczynań na mediach społecznościowych „Nie z tej ziemi”:

👉 Strona www: https://nieztejziemi.pl/
👉 Facebook: https://www.facebook.com/nieztejziemipl/
👉 Instagram: https://www.instagram.com/nieztejziemi.pl/
👉 YouTube: http://www.youtube.com/c/Nieztejziemi

Konferencja Sport z Wartościami. Wartości do Sportu – w Sejmie RP

W Sejmie RP 27.10.2016 r. odbyła się konferencja Sport z Wartościami! W Sali Kolumnowej udział wzięli wspaniali sportowcy tacy jak: Otylia Jędrzejczak – mistrzyni olimpijska w pływaniu, Kinga Baranowska – wybitna himalaistka, Aleksandra Socha – szablistka-medalistka , Agnieszka Rylik – utytułowana kick-boxerka, Paweł Zagumny – mistrz w siatkówce, najlepszy rozgrywający świata, Krzysztof Hołowczyc – mistrz, kierowca rajdowy oraz Mariusz Siebert – świetny karateka, teraz trener i działacz społeczny. W panelu biznesmenów…

Czytaj więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin