Przekaż swój 1% podatku na wzmocnienie rodzin zastępczych.

Drodzy Przyjaciele,

Zapraszam Was do zapoznania się z naszym nowym projektem „Niezastąpieni”, który wspiera rodzicielstwo zastępcze w Polsce.

Misją projektu Niezastąpieni – rodziny zastępcze jest to, aby jak najwięcej dzieci znalazło swój zastępczy dom wśród wierzących chrześcijan. Pragniemy, aby dostały wsparcie, akceptację, uwagę, bezpieczeństwo, zasady i chrześcijańskie wartości.

Liczymy na otwartość Waszych serc i włączenie się w budowanie świata młodego pokolenia. Dzieci to przecież nasza wspólna przyszłość! Kochajmy Je i inwestujmy w ich rozwój. To przyniesie owoce dla nas wszystkich!!

Zachęcamy Was do wsparcia „Niezastąpionych” poprzez 1% podatku!

Przekaż swój 1% podatku na wzmocnienie rodzin zastępczych – Fundacja „Edukacja z Wartościami” — KRS: 0000518975

Pobierz program i rozlicz swój PIT – link do programu PITScan 2020 poniżej:

Każde wsparcie, które otrzymujemy od Was, daje nam potężną siłę do dalszego działania 🙂
Za co Wam bardzo dziękujemy!

Pozdrawiam Was,
Jacek Weigl
Prezes Fundacji „Edukacja z Wartościami”