Przekaż 1% na wsparcie rodzin zastępczych

Drodzy Przyjaciele,

Zapraszamy Was do zapoznania się z projektem, który został zapoczątkowany na początku ubiegłego roku „Niezastąpieni Rodziny Zastępcze” wpiera on rodziny zastępcze w Polsce i osoby chcące zostać rodziną zastępczą.

W Polsce kilka tysięcy dzieci rocznie doświadcza kryzysu w swojej rodzinie biologicznej, w wyniku której trafia do ośrodków opiekuńczych i domów dziecka, gdzie oczekuje na powrót do domu lub adopcje przez nową rodzinę.

Misją „Niezastąpionych” jest znaleźć jak najwięcej domów zastępczych dla dzieci, które z różnych powodów go straciły. Pragniemy, aby dostały wsparcie, akceptację, uwagę, bezpieczeństwo. Pragniemy, aby poczuły się kochane, aby dostały fundament, na którym będą mogły zbudować swoją nową przyszłość.

Wspieramy rodziny zastępcze a głównie dzieci, które się w nich znajdują, w ramach przygotowanych programów wsparcia.

Zachęcamy Was do wsparcia „Niezastąpionych” poprzez przekazanie 1% podatku!

Liczymy na otwartość Waszych serc i chęć włączenia  się w budowanie świata młodego pokolenia. Dzieci są naszą wspólna przyszłością! Inwestujmy w ich rozwój !

Przekaż swój 1% podatku na wzmocnienie rodzin zastępczych – Fundacja „Edukacja z Wartościami” — KRS: 0000518975

Wejdź na stronę:  https://niezastapieni.org/wesprzyj-niezastapionych/przekaz-1-na-wsparcie-rodzin-zastepczych

Konferencja Sport z Wartościami. Wartości do Sportu – w Sejmie RP

W Sejmie RP 27.10.2016 r. odbyła się konferencja Sport z Wartościami! W Sali Kolumnowej udział wzięli wspaniali sportowcy tacy jak: Otylia Jędrzejczak – mistrzyni olimpijska w pływaniu, Kinga Baranowska – wybitna himalaistka, Aleksandra Socha – szablistka-medalistka , Agnieszka Rylik – utytułowana kick-boxerka, Paweł Zagumny – mistrz w siatkówce, najlepszy rozgrywający świata, Krzysztof Hołowczyc – mistrz, kierowca rajdowy oraz Mariusz Siebert – świetny karateka, teraz trener i działacz społeczny. W panelu biznesmenów…

Czytaj więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin