Projekt kulturalny „Pieśń o Niepodległej”

W ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa” jako Fundacja Edukacja z Wartościami w okresie kwiecień – październik 2022 będziemy realizować projekt kulturalny: „Pieśń o Niepodległej”

Głównym celem tego projektu jest wzmocnienie poczucia tożsamości narodowej i kształtowanie postaw patriotycznych opartych na wspólnych dla wszystkich Polaków wartościach tj.: wolność, prawda, tradycja czy godność człowieka. Szczególnie wolność jest fundamentalną wartością dla narodu Polskiego, który niejednokrotnie dotkliwie doświadczył jej braku.

 Koncerty narodowo uwielbieniowe będą wspaniałą okazją do pochylenia się nad tymi wartościami oraz refleksji, że dzięki ofiarnej walce i miłości do Ojczyzny wielu Polaków, dziś jesteśmy wolni.

Chrześcijański wymiar wolności dodaje koncertom ponadczasowy charakter i ubogaca uczestników w duchowy wymiar. Za Janem Pawłem II chcemy powtórzyć, że wolność jest nam nie tylko dana, ale również zadana. Tak jak On, chcemy podjąć ten temat podczas koncertów i dotrzeć z przesłaniem o tożsamości narodowej, wolności i prawdzie do młodego pokolenia.

Zapraszamy do śledzenia naszego funpage na facebooku https://www.facebook.com/edukacjazwartosciami

Konferencja Think Big – fotorelacja

Konferencja biznesowa Think Big – Jak zbudować duży biznes, która odbyła się 18 czerwca 2016 r. w Centrum Edukacji DANIEL zgromadziła prawie 200 przedsiębiorców z całej Polski. Wydarzenie biznesowo-networkinowe zorganizowała Fundacja Edukacja z Wartościami we współpracy z firmą Strategie-Rozwoju.

Czytaj więcej
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin