Rymcerze nie próżnują!

Jak wiemy pandemia koronawirusa początkowo mocno przystopowała działania projektu „Nie zmarnuj swojego życia”, jednak dzięki współpracy z nauczycielami i szkołami Rymcerze mogli spokojnie i bezpiecznie wrócić do szkół.
Ze wznowienia działalności raperów najbardziej zadowoleni są nauczyciele, wychowawcy, którzy w bardzo dobrych słowach wypowiadają się o projekcie:
„Wychowankowie byli zafascynowani spotkaniem z Rymcerzami – każdy z nich po spotkaniu chciał zdjęcie i autograf – a to wskazuje na to, że trafili do ich serc!
Jako Wychowawca także jestem pod wrażeniem, a spotkanie naprawdę zapadnie na długo w pamięci – nie tylko naszej – ale i wychowanków🙂”
(wychowawca z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie)

Te słowa napawają optymizmem przed kolejnymi miesiącami, w których nasi raperzy chcą jeszcze intensywniej działać w Polsce, dlatego jeśli jesteś nauczyciele, pedagogiem, dyrektorem, który chciałby zaprosić Bęsia i Dj Yonasa do swojej szkoły to napisz za pomocą „zgłoszenia” na stronie:
www.rymcerze.pl.