Akademia Gospel – podsumowanie warsztatów chóru dziecięcego 2018

„Akademia Gospel dla Dzieci” w tej edycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci z Ursynowa. Wzięło w niej udział 30 uczestników. W tej edycji Akademii – 14 warsztatów w dwóch grupach wiekowych 5-10 i 11-13 prowadziła Monika Wydrzyńska – znana chórzystka zespołu TGD i solistka Linii Nocnej. Dzieci zaprezentowały repertuar tej edycji podczas dwóch koncertów przedświątcznych.
Dzieci uczyły się piosenek: „Freedom” (Eddie James), „Bohater”, „Ojciec Wszystkich Nas” (Małe TGD), „A La Nanita Nana” ( „Oto o Północy”), „Niepodległa”, „Little Dawid”, które zaprezentowały podczas 2 koncertów na Ursynowie.
Pierwszy odbył się 12 grudnia 2018 r. w Centrum Edukacji DANIEL, jego uczestnikami była szeroka społeczność ursynowska, zaś drugi – 16 grudnia w kościele dolnym świętego Tomasza Apostoła na Ursynowie – wielu mieszkańców z dziećmi przyszło na koncert. Oba były wspaniałymi i wzruszającymi wydarzeniami!
Projekt „Akademia Gospel dla Dzieci” był darmowy dzięki współfinansowaniu ze środków m.st. Warszawa – dzielnicy Ursynów.

Koncert_Aka_Gospel 12 i 16 gru (1)

?
Organizatorem była Fundacja „Edukacja z Wartościami”

red. Paulina Piaścik