EZW | Biznes z Wartościami 17.04.2015
biznes z wartościami, Sejm RP, konferencja biznes, sala kolumnowa, Jerzy Buzek, premier, edukacja z wartościami, Krzysztof Jędrzejewski, Zbigniew Jakubas, Piotr Michalak, Alan Melkumian, Michał Nikodem, Piotr Gąsiorowski, Paulina Trzcińska, Jacek Weigl, Jerzy Buzek, Joanna Fabisiak, Andrzej Blikle,
19069
page,page-id-19069,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Biznes z Wartościami 17.04.2015

Biznes z Wartosciami_logo edukacja _trzcińska

W Fundacji „Edukacja z Wartościami” oraz Instytucie Przywództwa, przy wsparciu Pana Krzysztofa Jędrzejewskiego i Pani Poseł Joanny Fabisiak zrodziła się idea zorganizowania wydarzenia służącego szerzeniu wartości w polskich organizacjach.

DATA: 17 kwietnia 2015 r.
GODZINY: 12:00-16:00
MIEJSCE: Sejm RP (Sala Kolumnowa) ul. Wiejska 4/6/8 Warszawa

Biznes z Wartościami. Wartości do Biznesu - filmik podsumowujący

Każdą działalność gospodarczą należy opierać na fundamentalnych wartościach, a sukces przedsiębiorstwa nie jest możliwy bez uwzględniania etycznych zasad. Zysk nie może być celem samym w sobie – to najważniejsza teza konferencji „Biznes z wartościami. Wartości do biznesu”, zorganizowanej 17 kwietnia w Sejmie RP.

To już kolejne spotkanie z cyklu konferencje z wartościami. Celem inicjatywy jest szerzenie postaw i działań opartych na wartościach.

Konferencje organizowane dwa razy w roku w Sejmie to doskonała okazja do refleksji nad rolą etyki w działalności społecznej i gospodarczej.
Do udziału  w spotkaniach zaproszeni zostali ludzie zasłużeni dla polskiego biznesu, sportowcy, artyści, prawnicy, sędziowie, osoby ze świata mediów. Inicjatywa otrzymała nazwę „Konferencje z Wartościami”. Ich celem jest pokazanie, że wartości chrześcijańskie nie ograniczają działalności gospodarczej czy społecznej, ale są jej fundamentem, na którym można łatwiej podejmować właściwe decyzje.

 

Biznes z Wartościami

Konferencja „Biznes z Wartościami. Wartości do biznesu” która odbyła się 17 kwietnia 2015 r. w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej,  skierowana była do ludzi zasłużonych dla polskiego biznesu, którzy nieugięcie kierują się zasadami. Wzięło w niej udział ponad 220 osób.

Podczas konferencji mówcy odpowiadali na pytania, jak żyć odpowiedzialnie i uczciwie na co dzień oraz jak prowadzić biznes oparty na szacunku i wzajemnym zaufaniu.

LINK DO TRANSMISJI SEJMOWEJ Z KONFERENCJI „Biznes z Wartościami. Wartości do Biznesu”
17.04.2015 r.

OBEJRZYJ NAGRANIE

Zapraszamy do obejrzenia!
Organizatorzy, Pani Poseł Joanna Fabisiak, Pan Jacek Weigl (Fundacja „Edukacja z Wartościami”), Pan dr Piotr Gąsiorowski (Instytut Przywódca).

Dziękujemy Patronom medialnym wydarzenia: dziennikowi „Rzeczpospolita” i miesięcznikowi „Uważam Rze”.

OBEJRZYJ NAGRANIE

Biznes z Wartościami. Wartości do Biznesu -Sejm RP Konferencja 2015r
Biznes z Wartościami - Roman Kluska
Biznes  z Wartościami- Zbigniew Jakubas
Biznes z Wartościami - dr Piotr Gąsiorowski
Program konferencji
Program konferencji
Zdjęcia z konferencji Biznes z Wartościami 2015
Koordynator Konferencji
Paulina Trzcinska Edukacja z Wartosciami

Paulina Trzcińska
Koordynator Konferencji z Wartościami
e-mail: fundacja@ezw.edu.pl
tel. 730-557-535