NIE Z TEJ ZIEMI

PROJEKT: NIE Z TEJ ZIEMI

Historie prawdziwe, które zainspirują Twoje dziecko

STWÓRZ Z NAMI ANIMOWANY SERIAL DLA DZIECI „NIE Z TEJ ZIEMI” JAKO LEKARSTWO NA BEZWARTOŚCIOWE TREŚCI POWSZECHNIE DOSTĘPNE DLA DZIECI W MEDIACH TAKICH JAK TELEWIZJA CZY INTERNET.

POMÓŻ NAM WYPRODUKOWAĆ ANIMOWANY SERIAL DLA DZIECI PT. „NIE Z TEJ ZIEMI”.

WSPÓLNIE POKAŻMY NASZYM DZIECIOM PRAWDZIWE WARTOŚCI I AUTORYTETY.

DOŁĄCZ DO NAS

Naszym wielkim marzeniem jest stworzenie najmłodszemu pokoleniu bezpiecznego świata. Świata, w którym dzieci mają prawdziwych pozytywnych bohaterów, na których mogą się wzorować i czerpać z ich doświadczenia przy pokonywaniu codziennych trudności.

Dołącz do nas!

Obraliśmy świętych za przewodników po codzienności. Franek i Matylda, bohaterowie serialu, w każdym odcinku spotkają jednego świętego w określonej sytuacji życiowej. Dzięki naśladowaniu ich postaw wychodzą z każdej sytuacji zwycięsko, ucząc się przy tym właściwych zachowań, które zaowocują w ich dorosłym życiu. I o to w tym wszystkim chodzi – o przekazanie dzieciom i młodzieży wzorców godnych naśladowania.

Wszyscy chcemy, by nasze dzieci poznały wartości budujące szczęście i zadowolenie, aby potrafiły radzić sobie z problemami w dorosłym życiu.

A wiemy, że bajki będą miały wpływ na każde pokolenie dzieci.
Dlatego tworzymy serial „Nie z tej ziemi”.

Święci pokazują dzieciom wartości

We współczesnym świecie obserwujemy zanik autorytetów pomagających w kreowaniu właściwych postaw. Dzieci otoczone przez mało wartościowe treści, dostępne na wyciągnięcie ręki, a właściwie smartfona, pogrążają się w nierealnym świecie pełnym wątpliwych treści, całkowicie poza kontrolą rodziców. Kolorowe filmiki, seriale, pozornie niegroźne treści kształtują psychikę i zachowania młodego pokolenia. Ogromna ilość komunikatów, którymi bombardowani są nasi najmłodsi, jest niezwykle trudna do sprawdzenia przez rodziców.

Dlatego postanowiliśmy sięgnąć po świętych.

Ludzi z krwi i kości, a nie ze „świętych”obrazków.

Bo oni byli ludźmi i jak każdy z nas zmagali się z przeciwnościami, codziennością, odrzuceniem, niezrozumieniem, trudnymi relacjami w rodzinie.

I wyszli z nich zwycięsko!

DANE DO PRZELEWU:

Fundacja Edukacja z Wartościami
Nowoursynowska 154A,  02-797 Warszawa

Nr rachunku bankowego (mBank):
10 1140 1977 0000 3309 6000 1010

Tytuł wpłaty: Darowizna – Film o świętych.

SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL10 1140 1977 0000 3309 6000 1010

 

NIE Z TEJ ZIEMI w MEDIACH

O projekcie napisali na wp.pl i „Gość Niedzielny”.
Dziękujemy!
Informacja o wartościowych bajkach „idzie w świat”!