BIZNES Z WARTOŚCIAMI 17.04.2015

BIZNES Z WARTOŚCIAMI 17.04.2015

W Fundacji „Edukacja z Wartościami” oraz Instytucie Przywództwa, przy wsparciu Pana Krzysztofa Jędrzejewskiego i Pani Poseł Joanny Fabisiak zrodziła się idea zorganizowania wydarzenia służącego szerzeniu wartości w polskich organizacjach.

DATA: 17 kwietnia 2015 r.
GODZINY: 12:00-16:00
MIEJSCE: Sejm RP (Sala Kolumnowa) ul. Wiejska 4/6/8 Warszawa

BIZNES Z WARTOŚCIAMI. WARTOŚCI DO BIZNESU - FILMIK PODSUMOWUJĄCY

LINK DO TRANSMISJI SEJMOWEJ Z KONFERENCJI „Biznes z Wartościami. Wartości do Biznesu”
17.04.2015 r.

Biznes z Wartościami

Każdą działalność gospodarczą należy opierać na fundamentalnych wartościach, a sukces przedsiębiorstwa nie jest możliwy bez uwzględniania etycznych zasad. Zysk nie może być celem samym w sobie – to najważniejsza teza konferencji „Biznes z wartościami. Wartości do biznesu”, zorganizowanej 17 kwietnia w Sejmie RP.

To już kolejne spotkanie z cyklu konferencje z wartościami. Celem inicjatywy jest szerzenie postaw i działań opartych na wartościach.

Konferencje organizowane dwa razy w roku w Sejmie to doskonała okazja do refleksji nad rolą etyki w działalności społecznej i gospodarczej.
Do udziału  w spotkaniach zaproszeni zostali ludzie zasłużeni dla polskiego biznesu, sportowcy, artyści, prawnicy, sędziowie, osoby ze świata mediów. Inicjatywa otrzymała nazwę „Konferencje z Wartościami”. Ich celem jest pokazanie, że wartości chrześcijańskie nie ograniczają działalności gospodarczej czy społecznej, ale są jej fundamentem, na którym można łatwiej podejmować właściwe decyzje.

Konferencja „Biznes z Wartościami. Wartości do biznesu” która odbyła się 17 kwietnia 2015 r. w Sejmie Rzeczpospolitej Polskiej,  skierowana była do ludzi zasłużonych dla polskiego biznesu, którzy nieugięcie kierują się zasadami. Wzięło w niej udział ponad 220 osób.

Podczas konferencji mówcy odpowiadali na pytania, jak żyć odpowiedzialnie i uczciwie na co dzień oraz jak prowadzić biznes oparty na szacunku i wzajemnym zaufaniu.

Zapraszamy do obejrzenia!
Organizatorzy, Pani Poseł Joanna Fabisiak, Pan Jacek Weigl (Fundacja „Edukacja z Wartościami”), Pan dr Piotr Gąsiorowski (Instytut Przywódca).

Dziękujemy Patronom medialnym wydarzenia: dziennikowi „Rzeczpospolita” i miesięcznikowi „Uważam Rze”.

OBEJRZYJ NAGRANIE

LINK DO TRANSMISJI SEJMOWEJ Z KONFERENCJI „Biznes z Wartościami. Wartości do Biznesu”
17.04.2015 r.

Program konferencji

FOTORELACJA