EZW | Nie Zmarnuj Życia 2018
19858
page,page-id-19858,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Nie Zmarnuj Życia 2018

Ogólnopolski projekt profilaktyczny

Fundacja „Edukacja z Wartościami” od 15 czerwca do 31 grudnia 2018 roku realizuje projekt: „Nie Zmarnuj Swojego Życia” – ogólnopolski projekt profilaktyczny.

Jest prowadzony w ramach Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Przeciwdziałania przyczynom przestępczości  (Program II, Priorytet I) na rok 2018.

Nie_Zmarnuj_Zycia_graf (2)
Belka na www. nie zmarnuj swojego zycia
PROFILAKTYKA BEZ ZADĘCIA I PATOSU
logo-NZSZ-(duze)

Współczesna młodzież jest pogubiona… Jeśli nie mają właściwych autorytetów i zasad moralnych, jeśli nie znają swojej wartości i nie dostrzegają swoich silnych stron, mogą zmarnować swój potencjał i talent. Pod wpływem złego towarzystwa, buntu itp. młodzi są skłonni sięgać po używki takie jak papierosy, alkohol, narkotyki, „dopalacze”… to może ich nieodwracalnie zniszczyć.

***

My im mówimy:
Nie Zmarnuj Swojego Życia!
Nie zmarnuj czasu, talentów, relacji.
Żyj wartościami. Bądź sobą. Rozwijaj się.
Myśl o przyszłości. Bądź kreatywny, pracowity i zdeterminowany.

***

Spotkania projektowe z młodzieżą odbywają się na zaproszenie Dyrekcji danej placówki. Prowadzą je 2 raperzy: Łukasz Bęś (Bęsiu) i Jonatan Blank (Dj Yonas) tworzący zespół Rymcerze.

***

Podczas autorskiego, 90-minutowego spotkania, prowadzący skupiają się na przekazie profilaktyki uzależnień i wzmocnieniu postaw asertywnych oraz zachęcaniu do nauki, rozwoju pasji i zainteresowań. Opowiadają histerie bez zadęcia i patosu, często w humorystyczny ale i wzruszajacy sposób. Grają swoje hip-hopowe utwory.

***

DOCIERAMY Z POZYTYWNYM PRZESŁANIEM DO WIELU TYSIĘCY MŁODYCH LUDZI, KTÓRZY MOGĄ ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE

Od września 2014 roku Rymcerze odwiedzili ponad 475 miejsc w Polsce i za granicą i dotarli do ponad 275 tys. młodych osób.

W trakcie projektu od czerwca do grudnia 2018 roku raperzy dotrą do ponad 10 tys. uczestników (dzieci, młodzieży i pedagogów) w 120 placówkach edukacyjnych w całej Polsce.

Projekt zyskał Patronat Ministra Sprawiedliwości, Rzecznika Praw Dziecka i Łódziego Kuratora Oświaty. Bardzo dziękujemy!

Można zaprosić RYMCERZY przez formularz kontaktowy: NIE ZMARNUJ SWOJEGO ŻYCIA

5.-Ulotka-A6-(Przód)
JAK ZAPROSIĆ NAS DO PLACÓWKI?

Prosimy o wypełnienie FORMULARZA KONTAKTOWEGO  projektu „Nie Zmarnuj Swojego Życia”. 

W związku z tym, że projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, któego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości, spotkania mają charakter nieodpłatny, jednak liczba wydarzeń w trakcie trwania projektu jest ograniczona.

Prosimy o:

zaproponowanie dogodnego terminu / terminów - do ustalenia z osobami prowdzącymi

informację o przewidywanej liczbie odbiorców (ile klas weźmie udział w projekcie)

wiadomość dodatkową np. na jakie problemy, uzależnienia, używki Prowadzący powinni położyć szczególny nacisk podczas spotkania projektego w Państwa placówce

Dzięki powyższym informacjom będziemy mogli właściwie przygotować się do przeprowadzenia spotkania profilaktycznego.

nie zmarnuj życia formularz
ZOBACZ OPINIE PO PRZEPROWADZENIU PROJEKTU I ZAPROŚ NAS DO PLACÓWEK EDUKACYJNYCH
Nie_Zmarnuj_Zycia_graf (2) — kopia