EZW | Muzyka dla Wolności – koncert Projektu Przebudzenie
19992
single,single-post,postid-19992,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
 

Muzyka dla Wolności – koncert Projektu Przebudzenie

Koncert Przebudzenie - Muzyka dla Wolności

01 lip Muzyka dla Wolności – koncert Projektu Przebudzenie

W sobotę 15 czerwca 2019 r. o godz. 15:00 w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie, przy al. Komisji Edukacji Narodowej 101 odbył się koncert  Projektu Przebudzenie. W koncercie wzięło udział ponad 300 osób.

Koncert był wydarzeniem w ramach projektu „Muzyka dla Wolności”.  Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Organizatorem jest Fundacja „Edukacja z Wartościami”.

logo_pl
KONCERT Z WARTOŚCIAMI

WYDARZENIE BYŁO OKAZJĄ DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI ORAZ DO REFLEKSJI NAD WARTOŚCIĄ JAKĄ JEST WOLNOŚĆ.
PRZY DŹWIĘKACH MUZYKI UCZESTNICY KONCERTU MOGLI NA NOWO ODKRYĆ I DOCENIĆ WOLNOŚĆ, KTÓRĄ ODZIEDZICZYLI DZIĘKI BOHATERSTWU POPRZEDNICH POKOLEŃ.

Fotorelacja
20190615_162522 Projekt Przebudzenie
20190615_154911 Projekt Przebudzenie koncert Niepodlegla
O ZESPOLE

Projekt Przebudzenie istnieje od 2012 roku. Zespół tworzy i muzykuje na terenie Polski, prowadzi warsztaty muzyki gospel i muzyki chrześcijańskiej w wielu województwach m.in., województwo śląskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie. W skład zespołu na stałe wschodzą instrumenty takie jak: pianino, instrumenty klawiszowe, instrumenty perkusyjne, skrzypce, gitara basowa, elektryczna i akustyczna. Zespół nagrał autorską płytę „Wołam przyjdź!”, brał udział w festiwalach muzyki religijnej takich jak Konferencja Strefa 0, Tydzień Jezusa, grał koncerty na warszawskiej Starówce, na scenie pod Pałacem Kultury i Nauki, oraz na innych plenerowych scenach.