Przystań Świętego Mikołaja w jednym z naszych przedszkoli dla dzieci z Ukrainy

Jako Fundacja oraz Chrześcijańskie Przedszkole i Szkoła Podstawowa Daniel od marca prowadzimy placówki edukacyjne dla dzieci, które uciekły z Ukrainy przed wojną.

Od czerwca wspiera naszą działalność Fundacja Świętego Mikołaja, dzięki której możemy finansować wyżywienie dla dzieci w jednej z naszych placówek przy ul. Dereniowej. Bardzo dziękujemy Fundacji za naszą współpracę w ramach Przystani Świętego Mikołaja.

Poniżej kilka zdjęć z naszymi dziećmi w trakcie posiłków, dziękujące Fundacji za wsparcie.

Projekt współfinansowany przez Fundację Świętego Mikołaja w ramach programu Przystań św. Mikołaja

fot. Bartłomiej Nieke

Świat u Stóp – projekt w szkołach w Polsce

Małgosia i Darek Waszkiewicz prowadzący 3,5 miesięczny ogólnopolski projekt profilkatyczno-motywacyjny „Świat u Stóp” dotrą do ponad 5 tys. dzieci i młodzieży w 50 placówkach w całej Polsce. Ich przesłanie to zachęta do lepszego i świadomego życia, do wdzięczności i podejmowania dobrych decyzji. Niepełnosprawność nie odbiera im radości życia! Organizator: Fundacja Edukacja z Wartościami