Kampania promocyjna hybrydowego liceum 8

Liceum Ósemka to nowoczesne liceum z indywidualnym mentoringiem kariery. Dla tych, co chcą żyć, a nie tylko się uczyć. 
Ósemka to nowoczesne liceum dla świadomych ludzi, gotowych wziąć odpowiedzialność za swoją przyszłość.

Jak działa nasze Liceum? Formalnie uczysz się w edukacji domowej, jednak nie zostawiamy Cię samego z trudnym materiałem szkoły średniej, tylko oferujemy interaktywne zajęcia prowadzone przez mądrych ludzi z pasją.Z przedmiotów, które zdajesz na maturze, otrzymasz solidne przygotowanie dzięki zajęciom prowadzonym przez grupę świetnych edukatorów.Praca pod ich okiem da Ci przepustkę do najlepszych polskich uczelni. Przedmioty, których nie zdajesz na maturze, posłużą do poszerzenia Twoich horyzontów i uczynienia z Ciebie człowieka o wszechstronnej wiedzy ogólnej.

Szkoła średnia to czas wyboru drogi zawodowej – mentorzy z Where2Go będą wspierać Cię w kreowaniu własnej ścieżki kariery przez cały okres nauki. Dodatkowo przedmiot „Kariera i życie” pomoże Ci zyskać wgląd w siebie i świadomie wybrać swoją przyszłą drogę.

Liceum bez korków to nie tylko sposób na zaoszczędzenie czasu traconego na codzienne dojazdy – to również Twoja szansa na pracę pod okiem najlepszych specjalistów, niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Uzyskaj dostęp do prawdziwych profesjonalistów, bez względu na dzielącą Was odległość.

Zapraszamy!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin